Home
Deutsch  Polski  English  Français  Svenska  
STRONA GŁÓWNA
WYSPA WOLIN I OKOLICA
WYNAJEM DOMóW
BUDOWA I SPRZEDA¯
AKTUALNE OFERTY
CENNIK I PROMOCJE
JAK DOJECHAĆ/POGODA
APARTAMENTY W ŚWINOUJśCIU
NASI PARTNERZY
KONTAKT

Bursztyn
Nemo
Mewa
Neptun
Muszelka
Viking


BUDOWA I SPRZEDA¯ - TWÓJ DOM NAD MORZEM

Domy Laguna s.c. sprzedaje na Wyspie Wolin całoroczne, wykończone "pod klucz" domy lub buduje je na naszych korzystnie zlokalizowanych działkach, według wybranego przez Państwa projektu z np. oferty gotowych projektów współpracuj±cego z nami Studia Atrium.
Wyspa Wolin oferuje Państwu unikalne połączenie niezmienionej przez człowieka natury,  wspaniałych piaszczystych plaż, pięknych jezior i wielu atrakcji dla najbardziej wymagających turystów i miłośników natury.
W porównaniu do niemieckich i skandynawskich niskie ceny nieruchomości i koszty budowy domu dają Państwu dotychczas nie dla wszystkich osiągalną możliwość połączenia radości z posiadanego domu nad morzem z możliwością zarobkowania bez ruszania siê z domu. To unikalna oferta biorąc pod uwagę fakt, iż wynajmami i zarządzaniem budynkami zajmujemy się my.  
Doskonałe położenie działek budowlanych, wyskoki standard wykończenia  i atrakcyjne cen są tylko jednymi z licznych powodów, dla których warto współpracować z nami. Przy tym to Państwo zawsze wskazują jaki standard wykołczenia odpowiada Państwa wyobrażeniom i życzeniom.
Obiecujemy Państwu, że niezależnie jaki wariant zostanie wybrany, za każdym razem dołożymy wszelkich starań żeby Państwa marzenie o własnych 4 kątach nad morzem spełniło siê jak najszybciej, najtaniej i bezstresowo.

Dlaczego opłaca się kupować od nas/budować z nami domy?

  Kontrola przebiegu prac budowlanych przez uprawnionych Inspektorów Nadzoru, dokumentacja przebiegu prac przez internet
  Darmowa pomoc w zakresie uzyskania pozwolenia na budowę i źródła finansowania nieruchomości.

  Osobista obsługa i doradztwo

  Krótki czas budowania i dobra organizacja przebiegu prac i zamówień materiałów oszczędza czas, pieniądze i nerwy.

  Gwarancja ceny "pod klucz"

  ¯adnego ryzyka finansowego - wszystkie umowy potwierdzane notarialnie
         


Dlaczego nasze domy?

  Oferujemy Państwu "wdzięczne domy" - raz kupić=zawsze zarabiać
  Oferowane przez nas domy spłacają się praktycznie same - kupując od nas/budując z nami dom nie muszą Państwo mieszkać w nim cały tok, lub mogą mieszkać np. na parterze, mieszkanie na piętrze można wówczas wynajmować. Wynajmem zajmujemy się  my. Oprócz gwarantowanych zysków z wynajmu dla zagranicznych turystów Państwa nieruchomość po kilku latach znacznie zwiększy swoję wartość, co oznacza, że cała inwestycja ma szansę spłacić się w kilka lat.
  Super domy w super cenach - już od 2900,- PLN za 1m2 powierzchni użytkowej.
  Dobra lokalizacja naszych dzia³ek i domów - nad morzem, cicha okolica, blisko do plaży jak i na zakupy.


Dlaczego Wyspa Wolin - kto tam był, ten wie...

  Od lat miejsce wypoczynku tysięcy turystów z kraju i zagranicy - niezmieniona natura, słońce, plaże, morze, cisza, sport i wiele innych.
  Korzystne położenie - ok. 230 km do berlina, połączenia promowe do Skandynawii i na wyspę Uznam w Niemczech, połączenia lotnicze do Warszawy, Londynu, Edynburga, Oslo i Dublina, równie doskonałe połączenia kolejowe z Polską i Europą.
  Szybki wzrost cen nieruchomości nadmoeskich i dzięki temu pewnea inwestycja kapitału. Ceny według wszystkich prognoz nadal będą szybko rosły - bardzo opłaca się kupować i budować w tej w chwili domy
           
  Specyficzny mikroklimat - lasy Wolińskiego Parku Narodowego, czyste powietrze...   


Twoj dom nad morzem

nasze domy

o wyspie wolin

oferty sprzeda¯y

wynajem 

interesujĄce linki


 
2007 © Laguna Ferienhauser